در سالهای اخیر همه ما به فکر راه اندازی کسب و کار آنلاین افتادیم و تمایل داریم سیستم فروش محصولاتمان را در بستر اینترنت گسترش دهیم.

یکی از گزینه های پیش روی شما : راه اندازی فروشگاه اینترنتی شخصی خودتان
سفارش طراحی سایت، دریافت مجوزهای لازم، استخدام نیروی مدیریت سایت، استخدام نیروی گرافیست، اجرای تبلیغات در بستر فضای اینترنت و … که در مجموع، حداقل هزینه‌ی راه اندازی اولیه همچین فروشگاه اینترنتی در سال 1399 از 3 میلیون تومان شروع می‌شود.

اما ما پیشنهاد بهتری داریم!
عضو مارکت پلیس امروز مارکت شوید و بدون پرداخت هزینه، فروشگاه خود را در کنار بقیه فروشندگان داشته باشید!

مارکت پلیس ایرانی امروزمارکت

این امکان را به شما می‌دهد تا در یک فضای جذاب، کالاهای خود را به فروش برسانید و با قرار گرفتن در کنار بقیه فروشندگان و دیده شدن بیشتر محصولات، شانس فروش بیشتری داشته باشید.

همانند یک بازار بزرگ که تعداد زیادی از مغازه ها و فروشگاه ها در کنار هم جمع شده اند، اینجا هم در مارکت پلیس امروز مارکت تعداد زیادی از فروشندگان قرار دارند که به آنها سلر می گوییم.

سلر های امروز مارکت تمام قوانین مربوط به فروشندگی را رعایت کرده و با اصول فروش در امروز مارکت به خوبی آشنا هستند.

اگر شما هم مایل هستید با امروز مارکت همکاری نمایید، ابتدا قوانین فروش را مطالعه نمایید و در صورت موافقت با تمامی قوانین، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید :

در صورتی که تمام قوانین فروش اعم از قوانین تامین و ارسال کالا – کالا و اقلام ممنوعه – کمیسیون و هزینه ها – سیستم پرداخت صورتحساب را مطالعه کرده اید، درخواست ثبت نام فروشندگی خود را با تکمیل (فرم شماره 1) ارسال نمایید :

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0