قوانین فروش در امروز مارکت

بدین ترتیب ارسال کالا صرفا از طریق پست و پرداخت هزینه ارسال، توسط شما فروشنده عزیز خواهد بود و در هنگام تسویه حساب، هزینه مصوب ارسال کالا بنا به سایز و وزن بسته بندی، برای شما واریز می‌گردد.
برای مشاهده تمام قوانین تامین و ارسال، روی لینک زیر کلیک نمایید.

فروشندگان ابتدا باید از مطابقت داشتن فعالیت ها، مبادلات و فروش کالای خود با قوانین سایت امروزمارکت اطمینان حاصل نمایند. در صورت منطبق نبودن آنها با قوانین سایت، از انجام هر یک از این امور جلوگیری شده و همچنین ممکن است تغییرات دیگری نظیر ایجاد محدودیت در تسهیلات خرید و فروش و حتی بسته شدن حساب کاربر خاطی اعمال شود. این قوانین یا به دلیل مغایرت این کالاها و فعالیت ها با قوانین کشوری می باشد و یا اینکه با خط مشی و قوانین امروز مارکت مطابقت ندارد.

قابل توجه فروشندگان محترم، فروش هر گونه کالا در مارکت پلیس امروزمارکت مشمول کمیسیون و هزینه می‌باشد. کالاهای شما چه به صورت عرضه فیزیکی چه به صورت فروش دیجیتال و دانلودی، شامل کمیسیون و هزینه می‌شود.

  • کمیسیون هر گروه کالا شامل تمام کالاهای موجود در آن دسته بندی خواهد شد و عددی ثابت است.
  • هزینه های هر کالا بستگی به حجم، وزن و هزینه ی ارسال یا بازاریابی آن کالا دارد.
نمونه محاسبه کمیسیون و هزینه های یک کالا :

برای مشاهده هزینه های فروش و کمیسیون هر گروه کالا، روی لینک زیر کلیک نمایید :

واریزی های صورتحساب تمامی فروشندگان به صورت 2 بار در ماه خواهد بود.
فروش یکم تا پانزدهم هر ماه، واریزی آن در پایان همان ماه تا دو روز ابتدایی ماه بعد خواهد بود.
فروش شانزدهم تا پایان ماه، واریزی آن در روز پانزدهم الی هفده‌ام ماه بعدی خواهد بود.

برای اطلاع کامل از سیستم پرداخت صورتحساب، روی لینک زیر کلیک نمایید :

ثبت نام فروشندگی مخصوص کاربرانی است که تولید کننده، وارد کننده یا تامین کننده کالا هستند و تمایل دارند کالاهایشان را در فروشگاه اینترنتی امروزمارکت به فروش برسانند.

در صورتی که تمام قوانین فروش اعم از قوانین تامین و ارسال کالا – کالا و اقلام ممنوعهکمیسیون و هزینه هاسیستم پرداخت صورتحساب را مطالعه کرده اید، درخواست ثبت نام فروشندگی خود را با تکمیل (فرم شماره 1) ارسال نمایید.

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0